Waluty:

Koszt dostawy

1. Międzynarodowa żegluga jest obsługiwana przez firmę Air INTERNATIONAL EMS Express, zazwyczaj w ciągu około jednego tygodnia.
2. Wszystkie zlecenia zostaną objęte pełną kwotą zakupu i można je śledzić na stronie internetowej EMS.
3. Wszystkie przesyłki międzynarodowe są wysyłane za pośrednictwem EMS, głównie w handlu detalicznym, a hurtowym. Dlatego możesz cieszyć się bezpłatną wysyłką i wspaniałą ofertą rabatową przy sprzedaży detalicznej. Oszczędź więcej pieniędzy, korzystając z nowej jakości.
4. Jesteśmy profesjonalnym dealerem internetowym i współpracujemy z EMS, wyrażając długoterminową kolejność wysyłki i dostarczając prawo do Twoich drzwi. Upewnij się, że jesteś w domu, gdy zostaną dostarczone pakiety.
5. Zdjęcia są tylko w celach informacyjnych, szczegółowe informacje można znaleźć w materialnym obiekcie. A wszystkie pakiety zostaną wysłane do innego pudełka!


Polityka powrotu

.Zapraszamy do pełnej satysfakcji. Przed korzystaniem z łatwej wymiany i Powrót polisa, ty musisz kontaktować się my z powracającym wysyłką adresem przed wysyłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tj. Nie zużyte, zmodyfikowane lub myte, ze wszystkimi dołączonymi tagami.
2. Wszystkie zamówione przedmioty są właściwymi rzeczami, które wybierzesz tutaj. Obiecujemy Ci odpowiedni pakiet zamówień. Więc jeśli zwrócisz właściwe przedmioty za zwrot: wszystkie zwrócone przedmioty podlegają 20% zwrotowi. Opłaty za wysyłkę i manipulację nie podlegają zwrotowi.
3.Nie pokrywa kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany odpowiedniego pakietu zamówień (zarówno do i z powrotem), będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki i obsługi.
4.Jeżeli dostarczyliśmy odpowiedni model i odpowiedni rozmiar, będziecie kosztować wszystkie koszty wysyłki, zarówno z powrotem, jak i do. Wręcz przeciwnie, jeśli wydaliśmy niewłaściwy model lub nieprawidłowy rozmiar, będziemy płacić za wszystkie koszty wysyłki, zarówno z powrotem, jak i do.
5. Dodatkowo zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utratę przesyłek.
6. Wszystkie zwrócone towary powinny zostać wysłane na adres wysyłki, do którego wysyłamy wiadomość e-mail po otrzymaniu tutaj opinii!


Wymiana

1. Przyjmujemy wymianę w innym rozmiarze lub kolorze w ciągu 30 dni od daty pierwotnego zamówienia. Prosimy o kontakt z Twoim identyfikatorem zamówienia, a jeden z naszych członków zespołu pomoże. Jeśli chcesz wymienić przedmioty na inny styl, musisz zwrócić rzeczy i opublikować inny styl, który chcesz wymienić, ale sprawdź cenę za buty, aby umożliwić więcej niż 5,0 dolarów płatności.
2. Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem przedmiotów z powrotem. Wszystkie przesyłane z powrotem do nas materiały muszą być w oryginalnym stanie, tj. Nie zużyte, zmodyfikowane lub myte, ze wszystkimi załączonymi tagami. Noszone lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.
3.Nie pokrywa kosztów wysyłki wymiany, będziesz odpowiedzialny za zwrot kosztów wysyłki i kosztów wysyłki i obsługi wysyłki wymienianych przedmiotów z powrotem do Ciebie. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania przedmiotów do nas z własnej winy, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utratę przesyłek. Opłaty za wysyłkę i manipulację nie podlegają zwrotowi.


Anulowanie zamówienia

Anulowanie zlecenia należy zażądać przed wysłaniem zlecenia. Ponieważ wszystkie zamówienia są przetwarzane najszybciej w ciągu 6-8 godzin po złożeniu zamówienia, nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po jego umieszczeniu. Mam nadzieję, że w tym kluczowym momencie zrozumiesz. Prośby o anulowanie po wysłaniu zamówienia zostaną potraktowane zgodnie z naszą polityką zwrotu.

Przyjazna uwaga: jeśli nie otrzymałeś 10-cyfrowego numeru śledzenia w ciągu 5 dni od złożenia zamówienia, serwer poczty elektronicznej mógł ją uznać za spam. W takim przypadku proszę Skontaktuj się z nami za pomoc w śledzeniu zamówień.

Wróć

peyments